Instalacja wewnętrzna prostokątnaProdukowane przez nas prostokątne elementy instalacji wewnętrznej stosowane są w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. Ze względu na wysoko wydajne urządzenia oraz wprowadzeniu nowoczesnych technologii, wyprodukowane przez nas kanały oraz kształtki wentylacyjne, wyróżniają się dużą starannością oraz niezawodnością. Najważniejszym etapem w produkcji elementów prostokątnych jest jakość wykonania, na którą stawiamy ogromny nacisk. Oferowana przez nas instalacja wewnętrzna prostokątna spełnia wszystkie normy i standardy, o czym świadczą deklaracja zgodności oraz atest higieniczny. Wszystkie kanały i kształtki wentylacyjne wykonywane są z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo Z275. W celu lepszej współpracy wykonujemy również elementy niestandardowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

Kształtki prostokątne wentylacyjne

Chcąc zadbać o prawidłowy system wentylacji konieczne jest stosowanie kształtek wentylacyjnych. Dzięki nim można połączyć elementy systemu wentylacji i poprowadzić go w odpowiednim kierunku pod określonym kątem. Kształtki wentylacyjne muszą posiadać odpowiedni przekrój jeśli przewód wentylacyjny jest prostokątny do montażu będą konieczne kształtki prostokątne. W przeciwnym razie mogłoby dojść do powstania nierówności we wnętrzu przewodu, które mogłyby doprowadzić do problemów z odprowadzeniem zanieczyszczonego powietrza z pomieszczeń. Kształtki prostokątne wentylacyjne wykonane są z blachy ocynkowanej.

W naszym sklepie posiadamy wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji wewnętrznej o przekroju prostokątnym. Kształtki prostokątne wentylacyjne, kanały prostokątne, dyfuzory asymetryczne - wszystkie niezbędne elementy montażowe znajdziesz poniżej.

Kanał prostokątny

Kolano asymetryczne prostokątne

Dyfuzor asymetryczny

Trójnik orłowy

Trójnik redukcyjny

Ramka płaska z siatką

Zaślepka prostokątna

Łuk symetryczny prostokątny

Redukcja symetryczna prostokątna

Odsadzka symetryczna prostokątna

Trójnik z odejściem okrągłym

Trójnik skośny współosiowy

Ramka z siatką

Łuk asymetryczny prostokątny

Redukcja asymetryczna prostokątna

Odsadzka asymetryczna prostokątna

Trójnik z odejściem prostokątnym

Czwórnik z odejściem prostokątnym

Ramka

Kolano symetryczne prostokątne

Dyfuzor symetryczny

Trójnik symetryczny

Trójnik portkowy

Czwórnik z odejściem okrągłym

Sztucer na kanał prosty

Dane kontaktowe
Dział administracja i logistyka
601 182 902
48 332 00 04 wew. 2
biuro@thermo.com.pl
ola@thermo.com.pl


Dział techniczny i reklamacji
606 821 043
48 332 00 04 wew. 3
pawel@thermo.com.pl

Dane rejestrowe firmy

THERMO Marcin Janus
05-660 Warka, Lechanice 65
NIP: 797-185-16-78
REGON: 141899190


mBank O. BANKOWOŚCI DETALICZNEJ
PL 40 1140 2004 0000 3102 6268 9077

© 2020 THERMO

Zamów online