Zakończenia wentylacyjne i przepustniceDobrze wdrożony system wentylacyjny składa się z wielu elementów, w tym zakończeń wentylacyjnych. Dlatego oferujemy Państwu bogaty asortyment zakończeń wentylacyjnych, dzięki którym jest możliwe stworzenie skutecznego systemu wymiany powietrza i takiego, który oprócz funkcjonalności będzie również estetyczny i dekoracyjny. Posiadamy więc zakończenia przewodów wentylacyjnych o przekroju prostokątnym i kołowym.

Czerpnia ścienna

Czerpnie ścienne z przepustnicą stosuje się jako zakończenie przewodów wentylacyjnych. Montuje się je w zależności od przekroju zakończeń. Czerpnia ścienna okrągła tam gdzie przewód wentylacyjny jest kołowy oraz czerpnie ścienne prostokątne tam gdzie przekrój jest prostokątny. W niektórych przypadkach montowana jest czerpnia ścienna z przepustnicą, która pozwala na regulację regulację przepływu powietrza. Zarówno czerpnia ścienna z przepustnica okrągłą i prostokątną wykonywana jest z blachy ocynkowanej lub aluminiowej.

Wyrzutnia wentylacyjna

Wyrzutnia ścienna znana również jako wyrzutnia powietrza pełni rolę zabezpieczającą. Dzięki niej instalacja chroniona jest przed opadami atmosferycznymi. Wyrzutnia wentylacyjna usuwa zanieczyszczone powietrze z pomieszczeń. Podobnie jak czerpnia, wyrzutnia wentylacyjna może posiadać dwa typy zakończeń przewodów wentylacyjnych, okrągłe i prostokątne. Dlatego też podczas planowania wdrożenia systemu wentylacji może być zastosowana wyrzutnia ścienna okrągła bądź prostokątna.

Znajdziecie Państwo pełen zestaw produktów niezbędnych do stworzenia funkcjonalnego systemu wentylacyjnego. Oferujemy czerpnie ścienne prostokątne, dostępna także czerpnia ścienna z przepustnicą, wyrzutnia wentylacyjna ścienna okrągła i prostokątna oraz różnego typu przepustnice wentylacyjne. Zatem wszystkie te elementy, które umożliwiają pobieranie świeżego powietrza z zewnątrz i usuwania z pomieszczeń powietrza zawierającego zanieczyszczenia.

Przepustnica Jednopłaszczyznowa

Przepustnica Wielopłaszczyznowa S

Wyrzutnia ścienna typ A - WSA

Czerpnia okrągła typ C

Podstawa dachowa typ A2

Podstawa dachowa typ B3

Przepustnica Jednopłaszczyznowa M

Przepustnica okrągla

Czerpnia/wyrzutnia prostokątna z R

Wywietrzak cylidryczny - WC-B

Wyrzutnia okrągła typ C

Podstawa dachowa typ B1

Przepustnica Jednopłaszczyznowa S

Przepustnica okrągla

Czerpnia/wyrzutnia prostokątna z PD

Cokół dachowy

Podstawa dachowa typ B2

Podstawa dachowa pod wentylator PDW

Przepustnica Wielopłaszczyznowa

Czerpnia ścienna typ A

Czerpnia/wyrzutnia prostokątna TYP-A

Czerpnia/wyrzutnia skośna

Podstawa dachowa typ A1

Dane kontaktowe
Dział administracja i logistyka
601 182 902
48 332 00 04 wew. 2
biuro@thermo.com.pl
ola@thermo.com.pl


Dział techniczny i reklamacji
606 821 043
48 332 00 04 wew. 3
pawel@thermo.com.pl

Dane rejestrowe firmy

THERMO Marcin Janus
05-660 Warka, Lechanice 65
NIP: 797-185-16-78
REGON: 141899190


mBank O. BANKOWOŚCI DETALICZNEJ
PL 40 1140 2004 0000 3102 6268 9077

© 2020 THERMO

Zamów online