Przedstawiciel handlowy - systemy wentylacyjne - Systemy wentylacyjne - kanały, kształtki, czerpnie ścienne, przepustnice - Thermo

Przedstawiciel handlowy – systemy wentylacyjne

THERMO Systemy Wentylacyjne

Firma THERMO Systemy Wentylacyjne, producent prefabrykatów wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego prowadzącego sprzedaż prefabrykatów wentylacyjnych oraz pozostałego asortymentu wentylacyjnego z ukierunkowaniem na firmy instalatorskie.

www.thermo.com.pl
Zakład produkcyjny: Lechanice 65, 05-660 Warka

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
– pozyskaniem nowych odbiorców na produkowane przez firmę wyroby w rejonie województwa mazowieckiego
– obsługa sprzedażowa i po-sprzedażowa klientów
– przygotowywanie oferty na systemy wentylacyjne w oparciu o –
– powierzona dokumentację projektową lub przedmiarową
– wprowadzanie i obróbka zamówień składanych przez klientów do systemu produkcyjnego
– informowanie klientów o przebiegu procesu realizacji zamówienia
– wykazanie się realizacją ustalonych planów sprzedażowych
– raportowanie o przebiegu prac

Wymagania:
– wykształcenie techniczne związane z instalacjami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi
– znajomość rynku wyrobów wentylacyjnych, poparte praktyką sprzedażową
– znajomość budowy i zasad doboru prefabrykatów wentylacyjnych
– znajomość asortymentu wentylacyjnego oraz urządzeń HVAC
– umiejętność analitycznego myślenia
– otwartość, kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawa + prowizja zależna od wielkości sprzedaży, niezbędne narzędzia pracy tj. samochód, telefon, laptop, pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz listem motywacyjnym. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THERMO Systemy Wentylacyjne z siedzibą w Lechanicach 65, 05-660 Warka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Typ załącznika DOC, DOCX, PDF, maksymalny rozmiar 3mb