Kierowca B lub B+E

Firma THERMO producent prefabrykatów wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy busa i busa z przyczepą, kategoria B i/lub B+E.

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na przewozie towarów handlowych na trasach głównie województwa mazowieckiego.
  • Załadunek i rozładunek przestrzeni transportowej samochodu i przyczepy
  • Nadzór nad obrotem dokmentacji WZ i PZ dotyczącej transportowanego towaru

Wymagania :

  • doświadczenie w kierowaniu busami i/lub basami z przyczepą
  • ogólne zdolności manualne
  • dokładność, sumienność, pracowitość

Oferujemy:

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Oferujemy system premiowy do rozliczania przerobu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz listem motywacyjnym. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THERMO Marcin Janus z siedzibą w Lechanicach 65, 05-660 Warka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Typ załącznika DOC, DOCX, PDF, maksymalny rozmiar 3mb