BYpass

Wybierz wydajność:

BYpass jest modułem uzupełniającym urządzenia filtracyjne. Dzięki niemu możliwe jest kierowanie strumienia powietrza zaczerpniętego przez urządzenia na filtry lub na sekcję wolnego przepływu.

..

...

....

skonfiguruj urządzenie zapytaj o produkt

Opis - filtracja powietrza w domu

Moduł BYpass jest jednym z modułów urządzeń filtracyjnych THERMOtec. Budowa urządzenia opiera się o dwie przeciwbieżnie pracuję przepustnice powietrza. Motorykę przepustnic zapewnia siłownik elektryczny sterowany z automatyki modułu następującego po urządzeniu BYpass. Filtracja powietrza w domu z modułem Bypass - to się opłaca!

Położenie przepustnic jest dwustanowe, co pozwala realizować dwa scenariusze przepływu powietrza. Pierwszy to kierowanie strumienia powietrza na filtry, drugi to kierowanie powietrza na sekcje wolnego przepływu BYpass.

Filtracja powietrza w domu a jej przeznaczenie

Filtracja powietrza w domu modułem BYpass, który jest przeznaczony do optymalizacji przepływu powietrza. Wyposażony jest z czujnik cząstek stałych mierzący parametry jakości powietrza na wlocie do urządzenia. W zależności od jakości powietrza automatyka podejmuje decyzję o potrzebie filtracji bądź jej braku.

W przypadku gdy filtracja powietrza w domu jest załączana, przepustnice modułu BYpass ustawiają się w odpowiedniej pozycji. Przy braki potrzeby filtracji powietrze jest kierowane na sekcje wolnego przepływu.

Dane Techniczne - filtracja powietrza

Urządzenie BYpass występuje w typoszeregach przedstawionych w poniższej tabeli.

ModelWydajność przepływu powietrzaZasilanie elektrycznePobór mocyOpory przepływuWymiary urządzenia
m³/hV ACWPa(szer) x (wys) x (dł) mm
6.0400-800230510608x529x115
10.0800-1200230510795x682x115
16.01200-200023010101480x682x115

BYpass
//www.thermo.com.pl/wp-content/uploads/2020/09/BYpass-1.png

Moduł ekonomizera przepływu powietrza. Znajduje zastosowanie w urządzeniach serii 6.0 i wyższych. Służy do kierunkowania strumienia powietrza pomiędzy komorą wolnego przepływu a sekcjami filtracyjnymi.

Montaż

BYpass stanowi zawsze drugi moduł całego zestawu filtracyjnego. Dzięki niemu powietrze jest kierowane na filtry lub do sekcji wolnego przepływu. Lokalizuję się go za modułem czerpnym INlet i bezpośrednio przed docelowymi modułami filtracyjnymi.