Operator prasy krawędziowej

Firma THERMO producent prefabrykatów wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko Operator prasy krawędziowej AMADA przy produkcji wyrobów wentylacyjnych i obudów. Pracujemy na cienkich blachach 0,8 – 1,5 mm.

Zakres obowiązków:
Praca z prasą krawędziową AMADA HFE-M2-EVO 1003. Wybór programów w oparciu o kolejkę zamówień, parametryzacja maszyny, zmiana narzędzi, segregacja odpadów, segregacja wyrobów na poszczególne regały. Praca na 1 zmianę.

Wymagania :
doświadczenie w pracy z prasami krawędziowymi, ogólne zdolności manualne, dobre pojęcie o motoryce i obsłudze pras krawędziowych, zdolność do pracy stacjonarnej, cierpliwość, sumienność, pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie podstawowe, pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz listem motywacyjnym. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THERMO Marcin Janus z siedzibą w Lechanicach 65, 05-660 Warka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Typ załącznika DOC, DOCX, PDF, maksymalny rozmiar 3mb