Operator przecinarki plazmowej

Firma THERMO Systemy Wentylacyjne poszukuje pracowników na stanowisko operatora przecinarki plazmowej CNC.

Opis stanowiska:
praca przy cięciu plazmowym blach stalowych gr. 0,5-1,5mm z arkuszy 1500×3000, rozdział wyciętych elementów, kontrola nad poprawnością procesu cięcia, wymiana zużytych narzędzi maszyny

Wymagania :
umiejętność pracy z elektronarzędziami i maszynami produkcyjnymi
znajomość procesów obróbki blach
ogólne zdolności manualne
dokładność i kreatywność

Oferujemy:
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THERMO Systemy Wentylacyjne. z siedzibą w Lechanicach 65, 05-660 Warka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Typ załącznika DOC, DOCX, PDF, maksymalny rozmiar 3mb